Anadolu Lisesi

Anadolu Lisesinde, öğrenci danışmanlarımız ve yetkin öğretim kadromuzla gençlerimizi yoğun bir hazırlık döneminden geçirerek sınava hazırlıyoruz.

Eğlenerek öğrenmenin, öğrencilerimizin kendi amaçlarını belirleyerek geleceğe hazırlanmalarının, başarılarındaki en önemli faktörlerden biri olduğuna inanıyoruz. Yaptığımız düzenli etütler, sınavlar ve soru-cevap günleriyle öğrencilerimizi sınava hazır hale getiriyoruz. Bunların yanında, verdiğimiz İngilizce ve Almanca dersleriyle öğrencilerimize bu iki yabancı dili en iyi şekilde öğretmeyi amaçlıyoruz.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Farkımız

Müzik, çocukların çevreyi daha bilinçli dinlemesine, dikkatlerini işittikleri seslere verebilmelerine ve müziğe uygun hareket etmelerine yardımcı olur.

Başta satranç olmak üzere akıl oyunları sınıfında eğitim gören öğrencilerimiz, hem eğitim hayatı boyunca, hem de yaşamında daha başarılı olacak meziyetler kazanır.

Anaokulu öğrencilerimiz, gün boyunca vakit geçirdiği sınıflarda öğretmenlerinin desteğiyle İngilizceyi doğal ortamda anlamlı bir şekilde kullanır.

Okulumuzda bulunan hayvanat bahçesinde onlarca hayvanın bulunduğu bir hayvanat bahçesinde, öğrenciler elleriyle besledikleri hayvanları tanıma ve sevme fırsatı bulur.

Keyifli Bir Öğrencilikle Hedefimiz Sağlam

Anadolu Lisesinde, öğrenci danışmanlarımız ve yetkin öğretim kadromuzla gençlerimizi yoğun bir hazırlık döneminden geçirerek sınava hazırlıyoruz. Yaptığımız düzenli etütler, sınavlar ve soru-cevap günleriyle öğrencilerimizi sınava hazır hale getiriyoruz. Bunların yanında, verdiğimiz İngilizce ve Almanca dersleriyle öğrencilerimize bu iki yabancı dili en iyi şekilde öğretmeyi amaçlıyoruz.

Eğlenerek öğrenmenin, öğrencilerimizin kendi amaçlarını belirleyerek geleceğe hazırlanmalarının, başarılarındaki en önemli faktörlerden biri olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden lise programımızda gençlerimizin yoğun ders programlarını onlar için daha keyifli hale getirecek eğitim-öğretim yöntemlerini uyguluyor, gençlerimizin sınavlara kendinden emin bir şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz.

 

Geleceğin Vizyonerleri Aramızda

Okulumuzdaki sanat atölyelerinde, gençlerimizin düşünce dünyalarını geliştirmelerine, özgüven kazanmalarına yardımcı olacak faaliyetlerle onları sanatın farklı dallarına yönlendiriyoruz; çünkü geleceği inşa edecek bireylerin ülkelerine, her alanda donanımlı, üretken kişiler olarak katkı sağlayabileceğini çok iyi biliyoruz.

Özel Atabek Koleji’nde, üniversite hazırlık programının temel amacı; rehberlik servisimizin düzenlediği aylık kişisel gelişim ve kariyer planlama seminerleri ışığında, öğrencilerimizi YGS-LYS’ ye hazırlamaktır. Öğrencilerimiz, programlı ders çalışma yöntemleriyle geleceğe en iyi şekilde hazırlanır. Üniversiteye hazırlık programında; sınava hazırlık amaçlı yardımcı kaynakların takip ve kontrolü, konu eksiklerinin tespiti, etüt çalışmalarına yönlendirme ve ders takviyesi yapılır.

 

Daha Fazla Bilgi Alın

Yarının seçkin ve yüksek donanıma sahip nesilleri arasında yer almak için şimdiden iyi bir eğitim şart. Çocuğunuzun doğru öğrenme ve topluma daha kolay entegre olabilmesi için Atabek’li olmasına imkan tanıyın.


Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gaziosmanpaşa en iyi anadolu lisesi

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Gaziosmanpaşa en iyi anadolu lisesi

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Gaziosmanpaşa özel anadolu lisesi

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Gaziosmanpaşa özel anadolu lisesi

Toggle content goes here, click edit button to change this text.