İlkokul

İstanbul’da yemyeşil bir cennet kampüstür Atabek Koleji. Öğrencilerimiz büyüleyici bahçemizde, sanat atölyelerimizde ve dersliklerimizde kendilerini harikalar diyarında hissediyorlar.

Öğrencilerimiz bu cennet ortamında doğa, bitki ve hayvan türlerini tanır; canlılara olan sevgileri katlanarak çoğalır, doğadaki olayları sebep sonuç ilişkileriyle öğrenir, mevsimleri yakından takip ederek dünya , doğa, yaşam, zaman, madde kavramlarını yerinde etüt ederler. Kuş cıvıltıları arasında müzik, resim, spor yapar, matematik, Türkçe, fen çalışmanın da zevki bambaşkadır.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Farkımız

Müzik, çocukların çevreyi daha bilinçli dinlemesine, dikkatlerini işittikleri seslere verebilmelerine ve müziğe uygun hareket etmelerine yardımcı olur.

Başta satranç olmak üzere akıl oyunları sınıfında eğitim gören öğrencilerimiz, hem eğitim hayatı boyunca, hem de yaşamında daha başarılı olacak meziyetler kazanır.

İlkokul öğrencilerimiz, gün boyunca vakit geçirdiği sınıflarda öğretmenlerinin desteğiyle İngilizceyi doğal ortamda anlamlı bir şekilde kullanır.

Okulumuzda bulunan hayvanat bahçesinde onlarca hayvanın bulunduğu bir hayvanat bahçesinde, öğrenciler elleriyle besledikleri hayvanları tanıma ve sevme fırsatı bulur.

Yeşil ve Ferah Bir Kampüs

Pek çok bitkinin bulunduğu bahçemiz adeta bir botanik bahçesi; içinde barındırdığımız bir çok hayvanla da eşsiz bir çiftliği andırmaktadır.

Öğrencilerimiz yalnızca bahçemizin bu büyüleyici ortamında değil sanat atölyelerimizde, dersliklerimizde de kendilerini harikalar diyarında hissediyorlar. Akademik başarıları artıyor, çeşitli spor dallarında yarışıyor, enstrümanları çalmayı öğreniyorlar. Görsel Sanatlar dersinde farklı materyallerle sanatın birçok türünü uyguluyor, iki boyutludan, üç boyutluya; somuttan, soyuta yönelen çalışmalara imza atıyorlar.

Zeka Oyunları, Aktivite ve Yaratıcı Düşünme Teknikleri

Yabancı dil derslerimizde dil öğrenmenin yanı sıra yabancı kültürlerle tanışıp, ortak yanlarımızı keşfediyor, farklılıkları harmanlayarak yeni dünyalar tanıyıp ufuklarını genişletiyorlar.

Zeka Oyunları, Drama derslerinde ve Sosyal Etkinliklerle yaratıcı düşünmeyi geliştirerek her türlü problemi çözmede pratiklik kazanıyor, öz güven duyguları gelişiyor, birey olmanın bilinciyle toplumda iyi bir yer edinmeyi hedefleyerek kendisine, ailesine, yurduna ve topluma yararlı olma yolunda ilerliyorlar.

Teknolojinin gelişim hızına Bilişim Teknoloji dersleriyle , akıllı tahta çalışmalarıyla yetişmeye çalışıyor, bilişim çağının gerektirdiği çağdaş normlarla donanıyorlar.

Daha Fazla Bilgi Alın

Yarının seçkin ve yüksek donanıma sahip nesilleri arasında yer almak için şimdiden iyi bir eğitim şart. Çocuğunuzun doğru öğrenme ve topluma daha kolay entegre olabilmesi için Atabek’li olmasına imkan tanıyın.


Gaziosmanpaşa İlkokul

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gaziosmanpaşa en iyi ilkokul

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Gaziosmanpaşa en iyi ilkokul

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Gaziosmanpaşa özel ilkokullar

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Gaziosmanpaşa özel ilkokullar

Toggle content goes here, click edit button to change this text.